امروز بعد از راه انداختن کار یک مشتری محترمی که اصرار داشت برگ پرداخت های بیمه برای هر ماه یک شناسه و مهلت پرداخت جداگانه داشت ، 

در حال جمع و جور کردن برگه های روی میز و پرینتر بودم که به صورت اتفاقی دو تا از اقوام دور رو که در حال عبور و رفتن به سمت بازارچه بودن دیدم .

سلام و علیک از پشت شیشه باعث شد که بیان داخل و یک احوالپرسی اساسی و تبریک از نزدیک بگن.

به رسم ادب تعارفی زدم جهت پذیرایی در منزل ، و جواب دادن که الان بی وقته و سر فرصت مزاحم میشیم! الان اومدیم از بازارچه خرید کنیم

خداحافظی کردن و رفتن و من متوجه برگشتشون از بازارچه نشدم . اما شاید 10 دقیقه یا بیشتر و کمتر دیدم اومدن کافی نت!!! داشتم فکر میکردم که اینا چه کاری میتونن داشته باشن که برگشتن؟! شاید به گرفتن بیمه تامین اجتماعی و اینترنتی شدن برگ پرداخت و . ربط داشته باشه! 

اومدن داخل و اینطور شروع کردن :

- ببخشید که ما دوباره مزاحم شدیم!

- برات یک پیشنهاد داشتیم و میخواستیم نظرت و بدونیم!

> من در این فکر بودم که چه پیشنهادی هست ؟ احتمال دادم که درباره کافی نت باشه! ولی

- نظرت راجع به پسر ایشون چیه؟

> من واقعا غافلگیر شدم ! از دوجهت که هم احتمالم اشتباه بود و هم اینکه یکباره گفتن چنین پیشنهادی برام غیر قابل انتظار بود!

دیگه من نمیدونستم چی بگم . فقط از اون لحظه و اون برخوردهایی که اتفاق افتاده بود خنده ام گرفته بود. :-))

خیلی راحت و خودمونی ولی رسما از من خواستگاری شد!!!

چیزی که شاید خیلی ها دنبال کلی مقدمه و موخره براش هستن و با کلی کلاس و غرور و انگار میخوان برن ارث باباشون رو بگیرن بیان میکنن ، رو اونا در کمال سادگی و صداقت گفتن. :-)

و شاید همین سادگی و صداقتشون باعث شد که نه نیارم

شرایط پسرشون هم جالب بود :

اختلاف سنی یک سال

حقوق میانگین ماهیانه 1،000،000 تومان

کارمند شهرداری (نمیدونم کدوم قسمت)

طبقه دوم منزل پدری

دارای بیمه و سابقه بیمه

اهل دود و دم و مشروبات الکلی نبودن

تحصیلات سیکل

همسر آینده اشون هم باید همشهریشون باشه.

فعلا همین قدر اطلاعات دادن تا شنبه ، یکشنبه هفته آینده خودش بیاد کافی نت جهت بررسی و پسندهای اولیه.

ان شاءالله که خیر هست

جالبتر اینه که کافی نت علاوه بر خدمات اینترنتی ، مکانی فرهنگی برای پروژه فرهنگی هست ، چند نفر برای کار سپردن و کاریابی فی سبیل الله هم انجام میده ، اخیرا هم که مورد می پسندن برای دختر و پسر

این هم خاطره من از یک خواستگاری فان و ساده تو کافی نتم

چون فان بود اینجا منتشرش کردم .

شاید جالب باشه بدونید که دیروز هم دوستم زنگ زده بود برای یک مورد دیگه که روی کامیون کار می کرد. :-)))

یه خواستگاری فان ولی ساده

جلوی ضرر رو هرجا بگیری منفعته...

هم ,یک ,، ,شاید ,باشه ,نت ,کافی نت ,از بازارچه ,و رفتن ,داخل و ,در حال

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید سوله بازار ترافیکی LEARN to COMPUTER ثبت شرکت پارسیان راهنمایی در بازی فورتنایت ته دیگ سیب زمینی درمان بیماری بواسیر مجموعه هنری فراترسیم گروه دوستیابی سالن زیبایی